Tootekood
6433000200714

Püsiku- ja roosimuld 40L

Hinda ja kommenteeri
Muld püsikutele ja roosidele 40L Loe edasi
Hoiustatakse välitingimustes!
Laost otsas
7,50 € / tk
0,19 € = L

Decora konto

Kõik ostud ühel arvel

Kiire ja mugav vormistamine

Puuduvad peidetud tasud

 

 ✓ Korduvalt kasutatav. Esimese ostu sooritamiseks pead sõlmima vaid krediidilepingu. Edasi tarbi oma äranägemise järgi krediidilimiidi piires.

✓ Kõik lepingud ühe arve peal. Ära muretse! Sa ei pea maksma iga kuu mitut erinevat arvet, sest kõik ostud on mugavalt lisatud ühele arvele.

✓ Kiire, lihtne ja turvaline. Uued ostud on vaid kliki kaugusel! Uute ostude puhul piisab, kui valid makseviisiks krediidilimiidi. Ära raiska aega pikkadele taotlustele ja lepingutele. 

✓ Puudub ostusumma piirang. Saad osta ka kõige väiksemaid tooteid (kruvist uue kaminani). Erinevalt tavalisest järelmaksust puudub Decora krediidilimiidil minimaalse ostusumma piirang.

Kui sa kontot makseviisina ei kasuta, siis ei teki mingeid kulusid.

 

Decora konto tingimused 

✓ Maksimaalne limiidi summa sõltub eraisiku krediidivõimest

✓ Lepingu sõlmimiseks peab olema vähemalt 18 aastane, Eesti Vabariigi kodanik või kehtiva elamisloaga isik, kellel on püsiv sissetulek ja puuduvad maksehäired.

✓ Intressimäär alates 14,9% arvestatakse aastapõhiselt ja kasutuses olevalt summalt

✓ Lepingutasu 0 eurot

✓ Igakuine makse 5% kasutusel olevast limiidist, kuid mitte vähem kui 3 eurot

Decora kontot pakub TF BANK AB (PUBL.) EESTI FILIAAL

Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt. Tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 31,05% järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 2 000€, lepingu periood 27 kuud, fikseeritud intressimäär 15,56% laenusummalt aastas, krediidisumma 2 000€, maksete kogusumma 2 700€ ja tagasimaksete summa 2 700€.

 .

 

Erimuld Püsikutele ja Roosidele on kvaliteetne muld mitmeaastaste rohttaimede, rooside ja teiste toitainerikast kasvupinnast eelistavate taimede istutamiseks ja uute istutusalade rajamiseks. Erimuld Püsikutele ja Roosidele on kasutusvalmis ja sobib kasvupinnaseks. Uue peenra rajamisel võib mullaga segada olenevalt pinnase liigist 1/2–1/3 osa istutuskoha aluspinnast.

Erimulla koostisesse kuuluvad hoolikalt valitud, kvaliteetne turvas ja puhas valmis kompost. Mulla struktuur on tänu, kõdunenud kooretükke sisaldavale toormele ja headele niiskuse sidumise omadustele sh peeneteraline saviliivasegu, püsiv. Erimuld Püsikutele ja Roosidele sisaldab taimedele sobivas koguses lupja ning väetisena kaaliumi (K) ja fosforit (P) ning lämmastikku (N). Mullale on lisatud taimede juurdumist ja juurte kasvu kiirendavat huumuseühendit.

Kasutamine

Erimulla kogus taimede istutamiseks

  • Madalakasvulised püsikud, mullakihi paksus 20 cm 3—5 kotti/1 m2
  • Keskmise kõrgusega püsikud, mullakihi paksus 40 cm 4–8 kotti/1 m2
  • Kõrged püsikud, mullakihi paksus 50–60 cm 6–10 kotti/1 m2
  • Pargiroosid, mullakihi paksus 50–60 cm 6–10 kotti/1 m2
  • Põõsasroosid, mullakihi paksus 50 cm 1 kott/põõsas
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Püsiku- ja roosimuld 40L