Tootekood
3179630009848

Putukamürk Cobra roomavatele 400ml

Hinda ja kommenteeri
Aerosool kõigi roomavate putukate (sipelgad, prussakad, ämblikud jne.) efektiivseks ja pikaajaliseks tõrjeks. Mõjub koheselt. Sobib nii toas kui ka õues kasutamiseks. Loe edasi
Laos
1,89 € / tk 2,80 € / tk
Säästad 0,91 € (-32%)
4,73 € = L

Aerosool kõigi roomavate putukate (sipelgad, prussakad, ämblikud jne.) efektiivseks ja pikaajaliseks tõrjeks. Mõjub koheselt. Sobib nii toas kui ka õues kasutamiseks.


KASUTAMINE

Enne kasutamist ja kasutamise ajal pudelit korralikult loksutada. Pihustada lühikeste vajutustega ca 20 cm kauguselt putukate liikumisteedele. Ennetava pidevkaitsena pihustada juba puhastatud kohtadele uuesti.  Pihustamise järel lahkuda ruumist, jätta mürk mõjuma suletud ruumi 10-15 minutiks, seejärel ruume korralikult õhutada.


TOIMEAINED

tsüfenotriin 0,15%; d-trans-tetrametriin 0,10%.


OHUTUSABINÕUD

Eriti tuleohtlik. Keskkonnaohtlik. Käitlemisel täita ohutusnõudeid. Sisaldab biotsiidi. Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga. Mitte pihustada inimeste ega loomade suunas. Mitte pihustada toiduainete, lauanõude, akvaariumite ja koduloomade läheduses. Lülitada välja akvaariumite elektrilised pumbad. Mitte pihustada pikkade perioodidena. Kasutada ainult selleks ettenähtud eesmärgil. Rõhu all olev: mitte hoida päikese käes ja temperatuuril üle 50 kraadi. Keelatud purustada ja põletada ka peale kasutamist. Tühjendamine lahtisse tulle või hõõguvasse ainesse keelatud. Väga mürgine veeorganismidele, võib põhjustada pikaajalist vesikeskkonda kahjustavat toimet. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida gaasi sissehingamist. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole ja näidata pakendit või etiketti. Hoida eemal süttimisallikast-mitte suitsetada! Käidelda hästiventileeritavas kohas. Mitte valada kanalisatsiooni.


Säilivusaeg: 2 aastat valmistamise kuupäevast (vt. pakendilt).

Registreerimisnumber: 0449/09

Toote mõõdud: 0,60x0,60x24,5 cm

Toote kaal: 0,4050 kg

Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Putukamürk Cobra roomavatele 400ml