Kevadised trendid Sinu koju!

Kevadised trendid Sinu koju!

Et klientidel oleks igal aastal veel lihtsam trendidega kaasas käia, valib Decora hea koostööpartner Tikkurila igal aastal välja aasta värvi. Aasta värv peaks nende sõnul olema justkui kõikehõlmav positiivne jõud, mis endaga kaasa haarab ja rõõmsaks teeb. Õige tooniga saame näidata ühekorraga oma erinevaid külgi: mängulist, rahumeelset ja tundlikku.

2019. aasta värv on elav, virsikukarva, mahlakas Flamingo K219. Piirimurdev optimistlik atmosfäär, Miami kunagine glamuur ja loomulikult sealsed ikooni staatuses roosad veelinnud. Maailmas, mis tundub kohati ebakindel, hektiline, vahel isegi kaootiline, on mõnus heita pilt kaastate taha, mil elu tundus muretu. Mõistame, et igatseme neid erksaid värve ja soovime taas kogeda rõõmuhetki. Tikkurila poolt valitud aasta värv on selleks ideaalne lahendus.

Kui terve toa värvimine üht tooni tundub Sulle liialt radikaalne, siis miks mitte lisada mõni helge nüanss oma kodusesse interjööri. Näiteks värvi õhkavalt roosaks hoopis tool või taburet ning tunda, kuidas tuba täitub mõnusalt positiivse energiaga.

Lisaks aastavärvile on Tikkurila välja tulnud Color Now 2019 trendivärvide kollektsiooniga - nii võid aasta värvi sobitada kokku teiste Color Now 2019 värvitoonidega.

Color now 2019 värvitoonid:

Kollased

Päikseline ja julge
S302 Grapefruit

 Julge ja sinepikollane
L392 Ducat

Soe ja hele
F392 Cocoa butter

Piisakese apelsinikarva oranžiga
L396 Beeswax

Punased

Julge punane
M319

Tume ja iseloomuga
L418Nectar

Õrnroosakas puudritaoline
H320 Magnolia

Mahlane ja elav virsikukarva aasta värv
K319

Rohelised

Erk ja silmapaistev roheline
L373 Emerald

Mustjas-roheline
N439 Abyss

Tumedamat sammalt meenutav
M386 Amazon

Hele mündikarva roheline
G371 Crystal

Sinised

Soe ja särav sinine
J356 Sky

Traditsiooniline kuninglik sinine
M354 Macaw

Pehme ja sametine lilla
J426 Lilac

Sügav ja rahustav sinine
L433 Atlantis

Kevad on tõesti erksate värvide ja julgete sisekujundajate aeg. Elavate värvide ning kujundite kasutamine pole mööda läinud ka tapeedimaailmast. Et koju pisut värskust tuua, tasub valida välja efektseinad, kuhu paigaldada toretsev muster või värv. Võime garanteerida, et vaid ühe seina tapeetimisel muudad kogu toa ilme palju elavamaks. Kindlasti tasub samu toone ja mustreid sisse tuua ka mööbli või kujunduselementidega, et tekitada kogu toast ühine tervik.

Hea variant on mustrit ja erksaid värve enda koju tuua ka mõne toretseva vaibaga. Nii kaob ära ka tapeedi seinapanemise vaev – pane vaid vaip maha ja ongi valmis. Lisaks võid vaiba iga kell väga kiirelt vajadusel ka välja vahetada. Või miks mitte osta endale mitu vaipa, et toa ilmet kasvõi iga kuu pisut muuta.

Moes on kõiksugused mustrid ja värvid – toimeta täpselt nii nagu südames õige tundub. Vali abstraktsem muster, lihtsam muster või lillesegune muster – sinu maitse ongi kuningas.

Aiapidamine ei pea olema ainult oma maalappi omavate inimeste luksus. Tänapäeval on võimalik oma väike oaas luua vajadusel kasvõi linna rõdule. Kasvatada võid nii lilli, maitsetaimi kui ka väiksemaid köögivilju – näiteks mini-tomatid ja amplis rippuvad maasikad on ideaalne valik rõdu-aednikule. Nii nopid suvi otsa mõnusalt maitsvaid vilju oma rõdult!

Kasuta rõdu-aednikuna erinevaid potte, ehita euro-alustest laudu või kasuta rõdupiirdele riputatavaid lillepotte – fantaasia on siinkohal piiritu ning takistuseks pole tegelikult miski.