Väetis Horticom okaspuudele (mõrusool) 2kg

Оценить и комментировать
Kevadine lisaväetis okaspuudele (mõrusool) Horticom on kiiretoimeline eriväetis okas- ja elupuudele. Aitab taastuda varakevadisest päiksepõletusest ja külmakahjustustest. Читать дальше
Нет в наличии
2,79 € / tk 4,10 € / tk
Вы сэкономите 1,31 € (-32%)
1,40 € = kg

Kevadine lisaväetis okaspuudele (mõrusool) Horticom on kiiretoimeline eriväetis okas- ja elupuudele. Aitab taastuda varakevadisest päiksepõletusest ja külmakahjustustest. Kõrge magneesiumi (Mg) sisaldus muudab okaspuud roheliseks ning toetab ja intensiivistab uute okaste arengut.

Kasutamine: Soovituslik kontsentratsioon: 25g/10L vee kohta.

Maapinnale külvatuna: väiksemad taimed 50g /m², suuremad taimed (2m ja kõrgemad) 200g /m². Pärast on soovituslik kasta, veekogus 20 – 60L/ taime kohta. Pritsida tuulevaikse, kergelt varjus ilmaga. Kontsentratsioon: 200g mõrusoola /10L vees.

Kasutusaeg: märts – oktoober. Koostis: 16% MgO magneesiumoksiid (veeslahustuv), 32% MgO3 magneesiumsulfaat (veeslahustuv). Koostis: 16% MgO magneesiumoksiid (veeslahustuv), 32% MgO3 magneesiumsulfaat (veeslahustuv).

Hoiatused! 

Hoida suletuna originaalpakendis, kuivas, jahedas, otsese päikese eest varjatult, lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Väetise sattumisel silma pesta silmi rohke veega. Allaneelamisel pöörduda vajadusel arsti poole.

Säilivusaeg: 2 aastat pakendi avamisest.

Kirjuta oma arvustus
Оценить и комментировать
Väetis Horticom okaspuudele (mõrusool) 2kg