Leola 53 71008 Home Gallery

Telefon 4 342 040/5308 0686

Faks 4 342 042

decora@decora.ee

 

Lahtiolekuajad

E-R      8 - 19
L 9 - 17
P 10 - 16

Kontaktid

Taavi Aedma

kaupluse juhataja

5628 5941

taavi@decora.ee

Urmas Õsso

kaupluse juhataja asetäitja

501 1530

urmas@decora.ee

Anneli Lenk

kaupluse juhataja asetäitja

514 0457

Anneli@decora.ee

Valgustid, elektrikaubad

5749 4433

elekter.viljandi@decora.ee

Põrandakatted

5667 7119

porand.viljandi@decora.ee

Värvistuudio

5363 7318

varv.viljandi@decora.ee

Sanitaartehnika

5682 4800

santeh.viljandi@decora.ee

Tööriistad, rauakaubad, kinnitusvahendid 

5865 1900

tooriist.viljandi@decora.ee

Keraamilised plaadid

5667 7119

Tapeedid, seinakatted

5749 4433

Kaminad, saunad

5682 4800

Kassa 1. korrus

5866 6720


Ärimüük

Hea Kunde!

Kui soovid saada AS Decora krediidikliendiks, palume täita krediidilimiidi taotlus ning saata see aadressil krediidihaldus@decora.ee või toimetada lähimasse AS Decora kauplusesse. Lisainfo: 5304 3550

Koos krediidilimiidi taotlusega palume esitada ka volitatud isikute nimekiri ning vajadusel seda jooksvalt muuta.

Taavi Figol

ärikliendihaldur

550 5632

ÜLD: 53 748 440

taavi.figol@decora.ee

Silver Tenno

ärikliendihaldur

59 995 777 

ÜLD: 53 748 440

silver.tenno@decora.ee