Lepa 2 65610

Telefon 5300 3618

Faks 7 826 811

decora@decora.ee

 

Lahtiolekuajad

E-R      8 - 19
L 9 - 16
P 10 - 15

Kontaktid

Maia Kaun

kaupluse juhataja

5780 1773

maia@decora.ee

Irina Antipova

kaupluse juhataja asetäitja

523 8426

irina@decora.ee

Värvistuudio

5300 8173

varv.voru@decora.ee

Rauakaubad, tööriistad

5300 7428

tooriist.voru@decora.ee

Sanitaartehnika

5300 4633

santeh.voru@decora.ee

 

Valgustid, elektrikaubad

5300 6839

elekter.voru@decora.ee

Põrandakatted

508 8416

porand.voru@decora.ee

Keraamilised plaadid

508 8416

Tapeedid, seinakatted

5300 6839

Ladu

5309 6962


Ärimüük

Hea Kunde!

Kui soovid saada AS Decora krediidikliendiks, palume täita krediidilimiidi taotlus ning saata see aadressil krediidihaldus@decora.ee või toimetada lähimasse AS Decora kauplusesse. Lisainfo: 5304 3550

Koos krediidilimiidi taotlusega palume esitada ka volitatud isikute nimekiri ning vajadusel seda jooksvalt muuta.

Monika Lehiste

ärikliendihaldur

ÜLD: 5301 0116

53 087 474

monika@decora.ee

Rait Kööts

ärikliendihaldur

ÜLD: 5301 0116

5 224 194

rait@decora.ee

Cristin Vija

ärikliendihaldur

ÜLD: 5301 0116

53 308 857

cristin@decora.ee