Tootekood
5907726309057

Talveloor Horticom 50g/m2 1,6 x 5m 8m2

Hinda ja kommenteeri

Valgust, õhku ja vett läbilaskev talveloor taimede kaitseks külma eest

Loe edasi
Laost otsas
3,85 € / tk 5,20 € / tk
Säästad 1,35 € (-26%)
0,77 € = jm

Tugevam ja tihedam kui katteloor ning kaitseb külma eest paremini. Laseb hästi läbi valgust, õhku ning pinnale langenud vett. Kuna loorile ei teki seisvat vett, siis loor ei jäätu ning taimed ei jää õhupuudusesse. Loor kaitseb ka külma tuule eest. Sobib külmakartlike põõsaste ja ronitaimede kaitsmiseks, ka maasikate katmiseks, kui lund ei ole ja temperatuur langeb alla –10°C. Kevadel on võimalik talveloori all hakata varakult kasvatama salatit, maitserohelist, varajast kartulit jms. Tomatitaimed võib juba mai esimesel poolel kasvuhoonesse istutada ja ümbritseda talvelooriga. Tihedus 50 g/m².

 1. Novembri toimetused

  Novembri toimetused

  November toob endaga külmad temperatuurid, tuule ja  vihma. Meie saame mõnusalt rullida end soojas toas kaunitesse pleedidesse kui samal ajal peab aed hakkama saama raskete tingimustega, mida meie kliima paraku talviti pakub. Sina saad taimi aidata ja neile külma eest kaitset pakkuda. Decora Reklaamiosakond on kokku kogunud kõik nipid ja trikid, millega aed saaks külmale ajale vastu minna täieliku ettevalmistusega.

  Loe edasi
  04.11.2019
 2. Jaanuari toimetused

  Jaanuari toimetused

  Uus kuu ja uus aasta. Jaanuaris keera uus lehekülg. Kasuta võimalust valmistada ennast ette uueks algavaks aiahooajaks. Tee kalender ja märgi sinna kõigi kuude aiatööd. Mõtteid ja nippe leiad Decora blogist.

  Loe edasi
  06.01.2020
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Talveloor Horticom 50g/m2 1,6 x 5m 8m2