Tootekood
7317761887980

Terrassikruvi Essdeck Max 4,8x55mm tx20 C4 250tk

Hinda ja kommenteeri
ESSVE terrassikruvid ESSDECK Max on mõeldud terrassipuidu jmt materjalide paigaldamiseks puitkarkassile. Loe edasi
Laos
21,16 € / karp 28,60 € / karp
Säästad 7,44 € (-26%)
0,08 € = tk

ESSVE terrassikruvid ESSDECK Max on mõeldud terrassipuidu jmt materjalide paigaldamiseks puitkarkassile. Kruvide läbimõõt on suurem kui ESSVE terrassikruvidel Classic ning nende tootmiseks kasutatakse sama terase liiki ja karastusviisi kui ESSVE konstruktsioonikruvide puhul. Tänu sellele peavad need vastu paigalduskohtades, millele kohalduvad veidi kõrgemad nõudmised (nt suurema pindalaga või mitmetasandilised terrassid). 


Kahjustavate keskkonnatingimuste puhul või konstruktsioonides, kus esineb palju liikumisi (nt merekeskkond, basseinialad, tarad, käsipuud jne), on alati soovitatav kasutada roostevabast materjalist terrassikruvisid.


Terrassikruvid on valmistatud karastatud terasest ja nende pinnatöötluseks on CorrSeal. Kruvidel on TX-kinnitus/-pesa. Kruvide keerme eesmine ots toimib freesina, et kõrvaldada ettepuurimise vajadus. Keerme ülemisse ossa on lisatud kinnituskeere, mis tekitab paigaldamisel hea kinnitusjõu ja aitab tänu sellele väändunud terrassilaudu sirgeks õgvendada. 


Kinnituskeere aitab ka pärast paigaldustöö lõpetamist terrassilauda kindlamalt kohal hoida. Tänu sellele omadusele võib kruvipea olla väiksema läbimõõduga, aga tagab siiski parema hoidejõu kui traditsiooniline peitpea.


Kruvidel on silindriline pea, mille alla on paigutatud freessooned, et kindlustada ilus ja pindudeta süvistustulemus. Silindrilise kruvipea eeliseks on asjaolu, et see ei tekita süvistamise käigus puitdetailis lõhesid.

 1. Suur intervjuu|Räägime kvaliteetse kruvi olulisusest!

  Suur intervjuu|Räägime kvaliteetse kruvi olulisusest!

  Ehitustöid planeerides kiputakse alahindama kruvide olulisust. Kvaliteetne kruvi on kasutajasõbralik ja turvaline kinnituslahendus. Väliselt sarnastel kruvidel on palju erinevusi. Kuidas saada parimal võimalikul tasemel teostatud tööd ja õiged kinnitustarvikud? Meid valgustab oma ala spetsialist, ESSVE müügijuht -  Remi Kask.

  Loe edasi
  26.11.2020
 2. Nõuandeid terrassi ehituseks

  Nõuandeid terrassi ehituseks

  Suvi on mõnus aastaaeg ja lausa kutsub õue. Kui aiatööd saavad tehtud, oled ära teeninud ühe mõnusa puhkuse terrassil. Luksuslik ja vastupidav terrass vajab aga läbimõeldud ehitust ja viimistlust. Täna räägime, mida silmas pidada terrassi paigaldamisel.

  Loe edasi
  08.06.2021
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Terrassikruvi Essdeck Max 4,8x55mm tx20 C4 250tk