Tootekood
4742604000371

Tekstiilmultš BA 1,6x10m 50g/m2

TOP toode
Hinda ja kommenteeri
Tekstiilmultš Loe edasi
Laos
5,69 € / tk 8,80 € / tk
Säästad 3,11 € (-35%)

Tekstiilmultš on spetsiaalselt väljatöötatud kerge pinnakattematerjal, kasutamiseks aianduses ja haljastuses. Mustakiuline polüpropüleenmaterjal, 50 gr/m², on vastupidav ultraviolettkiirguse ja mullas leiduvatele ühendite suhtes. Kangas takistab umbrohu kasvu ja kiirendab ka noorte taimede juurdumist, kuna hoiab pinnase niiske ja sooja. Tekstiilmultši võib kasutada ka erinevate pinnasekihtide eraldamiseks, näiteks drenaaži ja substraadi vahel lillepeenras. Tekstiilmultšiga kaetud istutusalal säilib muld kohevamana kui peenravaiba või geotekstiiliga kaetud peenras.

Paigaldamine

Kangas laotatakse ettevalmistatud pinnasele ja lõigatakse terava noaga istutusaugud, servad kinnitatakse kas mulla või spetsiaalsete kinnitusharkidega. Haljastuses võib taimede ümbruse katta koorepuru või dekoratiivkillustikuga. Tekstiilmultši kare pind takistab tigude ja nälkjate tegutsemist taimede vahel. Olenevalt kasutuskohast peab vastu 5-6 aastat.

• Umbrohutõrjel on alternatiiv herbitsiididele. 
• Ühtlase kuju ja suurusega saak. 
• Spetsiaalne rebenemisekindel UV kiirgusele vastupidav struktuur 
• Niiskust läbilaskev ja hingav.

  1. Võitlus taimehaigustega

    Võitlus taimehaigustega

    Aia hoolitsemine tähendab seda, et paratamatult tuleb aeg ajalt kokku puutuda erinevate haigustega, mis kimbutavad taimi. Decora Reklaamiosakond on kokku pannud lihtsad nõuanded, kuidas ära tunda ja ennetada taimehaigusi. Nagu inimestel, nii ka taimedel, on varakult avastatud haigust lihtsam ravida. Kõige lihtsam viis taime parimas vormis hoida on pakkuda talle alates istutamisest õnneliku kodu.

    Loe edasi
    02.07.2019
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Tekstiilmultš BA 1,6x10m 50g/m2