Tootekood
4751016200378

Multš männikoore must 50L

Hinda ja kommenteeri
Laos
5,49 € / tk 8,50 € / tk
Säästad 3,01 € (-35%)
0,11 € = L

Värvitud multš on valmistatud spetsiaalselt 100% orgaanilistest materjalidest ja seda kasutatakse taimede vahelise pinnase katmiseks. Samuti külvipindade vahele paigutamiseks ning mänguväljakute ja teede katmiseks. Puitlaastudega multš täidab nii dekoratiivseid kui ka praktilisi funktsioone, pakkudes taimedele soodsaid tingimusi ja ennetades umbrohtude kasvu.

 1. Võitlus taimehaigustega

  Võitlus taimehaigustega

  Aia hoolitsemine tähendab seda, et paratamatult tuleb aeg ajalt kokku puutuda erinevate haigustega, mis kimbutavad taimi. Decora Reklaamiosakond on kokku pannud lihtsad nõuanded, kuidas ära tunda ja ennetada taimehaigusi. Nagu inimestel, nii ka taimedel, on varakult avastatud haigust lihtsam ravida. Kõige lihtsam viis taime parimas vormis hoida on pakkuda talle alates istutamisest õnneliku kodu.

  Loe edasi
  02.07.2019
 2. Aprilli toimetused

  Aprilli toimetused

  Soojad päiksekiired paitavad ning hing ihkab loodusesse. Rohenäppude südamed puperdavad ja käed sügelevad. Aed ootab sinu tähelepanu ja hoolitsust. Varakevad on aeg, mil vaadata, kuidas taimed on talvitumise üle elanud. Ilmad võivad olla heitlikud, kuid arvatavasti saab esimesed seemned peenrasse külvata. Et jürikuu toimetused saaksid õigel ajal tehtud, tegime sulle väikese aiatööde meelespea. 

  Loe edasi
  12.07.2019
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Multš männikoore must 50L