Tootekood
4751016200378

Hakkepuidu multš must 50L

Hinda ja kommenteeri
Värviline puitlaastumultš on spetsiaalselt valmistatud 100% orgaanilistest materjalidest, mis on mõeldud pinnase katmiseks taimede ümber pottides ja peenardel, mänguväljakutel ning radade... Loe edasi
Laos
5,49 € / pakk 8,80 € / pakk
Säästad 3,31 € (-38%)
0,11 € = L
Värviline puitlaastumultš on spetsiaalselt valmistatud 100% orgaanilistest materjalidest, mis on mõeldud pinnase katmiseks taimede ümber pottides ja peenardel, mänguväljakutel ning radade äärtes. Värviline puitlaastumultš täidab ka dekoratiivset ja praktilist funktsiooni, tagades taimedele soodsad kasvutingimused ja vältides umbrohu kasvamist.
Värvilisel puitlaastumultšil on järgmised omadused ja eelised:
    •    fraktsioon 10–50 mm;
    •    säästab veekulu;
    •    vähendab vee aurumist pinnasest;
    •    hoiab mulla temperatuuri;
    •    parandab lille- ja põõsaste alasid;
    •    soodustab mikroorganisme pinnases;
    •    vähendab umbrohu paljunemist;
    •    100% taastöödeldud;
    •    säilitab värvi üle 2–3 aasta;
    •    väga dekoratiivne
    •    efektiivne pinnase erosiooni vastu;
 1. Võitlus taimehaigustega

  Võitlus taimehaigustega

  Aia hoolitsemine tähendab seda, et paratamatult tuleb aeg ajalt kokku puutuda erinevate haigustega, mis kimbutavad taimi. Decora Reklaamiosakond on kokku pannud lihtsad nõuanded, kuidas ära tunda ja ennetada taimehaigusi. Nagu inimestel, nii ka taimedel, on varakult avastatud haigust lihtsam ravida. Kõige lihtsam viis taime parimas vormis hoida on pakkuda talle alates istutamisest õnneliku kodu.

  Loe edasi
  02.07.2019
 2. Aprilli toimetused

  Aprilli toimetused

  Soojad päiksekiired paitavad ning hing ihkab loodusesse. Rohenäppude südamed puperdavad ja käed sügelevad. Aed ootab sinu tähelepanu ja hoolitsust. Varakevad on aeg, mil vaadata, kuidas taimed on talvitumise üle elanud. Ilmad võivad olla heitlikud, kuid arvatavasti saab esimesed seemned peenrasse külvata. Et jürikuu toimetused saaksid õigel ajal tehtud, tegime sulle väikese aiatööde meelespea. 

  Loe edasi
  12.07.2019
 3. Elupuu hooldus

  Elupuu hooldus

  Elupuu on väga populaarne hekitaim ja aiakujunduselement. Kaunistab aeda ka talvel, jäädes kenasti roheliseks. Kahjuks ei suuda kõik taimed ikkagi meie oludes elus püsida. Kõige sagedasemad põhjused – loomulik vananemine või haigus. Kui sinagi märkad oma elupuul mõnd ebatavalist sümptomit siis ei tasu kohe muretseda, sest tegemist võib olla loomuliku vananemise või ajutise murega. Võimalik, et kevade saabudes suudab ta sellega ilusti ise toime tulla. Kui aga asjad tunduvad kahtlased, saad juba alanud haiguse levikut edukalt tõkestada. Vaatame koos üle mõned sümptomid, kuidas aru saada, kas sekkumine on vajalik või ei.

  Loe edasi
  30.04.2020
 4. Ehita taimedele oma kodu

  Ehita taimedele oma kodu

  Kasvuhoone avab tee taimedeni, mille kasvatamist Eesti heitlik kliima ei soodusta. Lisaks maitsvatele köögiviljadele võid sinna sisse seada oluliselt nõudlikumad isendid nagu viinamarjad või arbuusid. Nagu kõik pikaajalised investeeringud nõuab seegi ost pikemat järelemõtlemist ja planeerimist. Kasvuhooneid on erinevate konstruktsioonide, suuruste ja lisadega. Püüa leida just selline, mis sobitub sinu aia iseloomuga, pakub piisavalt mugavust ning head elupaika taimedele.

  Loe edasi
  11.05.2020
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Hakkepuidu multš must 50L